NEDİR?"Bir insanı yargılamaktan kaçınmanın en basit yöntemi, o insanın o an yapabileceğinin en iyisini yaptığını görebilmektir…..."
Ausey

Temel olarak bütün sorunlarımız saf sevgiyi ve niteliklerini bilmememizden kaynaklanır. Bu çalışmanın amacı, size bunu “hatırlatarak” zaten sizde olan bilgiyi açığa çıkartmaktır.

Çalışma beş aşamadan oluşuyor. Başlangıç noktası, kişinin sıkıntısına göre kurgulanır ve o kişiye özeldir. Yani aslında her sorunun çözümü aynıdır ama çözüm kapısına nereden yürümeye başlayacağını kişi kendi belirler. Çalışma da buna göre şekillenir.

İlk çalışmada Melek Mikail Enerjisi uyumlaması yapıyorum. Bu süre sizin için de benim için de çok özel bir zaman olacak. Sanırım bunun nasıl hissetireceğini ancak yaşadığınızda kendiniz tecrübe edebileceksiniz. Uyumlamanın ardından sizinle sorununuz hakkında konuşmaya devam edeceğiz ve konuyla iligli farkındalık oluşutrmaya başlayacağız. Bu, sizin yeni yaşamınıza giden kapıları aralayacak. Daha önce farkında olmadan yarattığınız hayatı, bu defa sorumluluğunu alarak yeniden yaratmanızı sağlayacak.

Bu çalışmayı izleyen hafta için sizden bazı uygulamalar yapmanızı isteyeceğim. Bu uygulamalar, sizin yeni bir hayata dair niyetinizi destekleyen eylemlerdir. Aynı zamanda bu süreçte eski hayatınızda değiştirmeyi istediğiniz yönlerin de farkına varırsınız.

Çalışmanın devamında, yeni oluşturduğumuz yapıyı ve yeni bakış açınızı destekleyecek ve bunun hayatınızın gerçekliği olmasını sağlayacak çalışmalar yapacağız. Değişim, kişi değişimi seçtiğinde başlar ve bunun için cesaret mutlaka gereklidir.

Sonuç olarak tüm bu çalışmalar, bu ana kadar izleyicisi olduğunuz hayatınızın gerçek bir oyuncusu olmanızı sağlar.

NEDİR?